Komedi Severiz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komedi Severiz

Esprinin Forumu

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Forum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Müzik Keyfi

Balık Mevzusu

YazarMesaj
By_3R4Y
Admin
Admin
By_3R4Y

Başarı Puanı :
Balık Mevzusu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Balık Mevzusu Right_bar_bleue

Balık Mevzusu Empty
MesajKonu: Balık Mevzusu   Balık Mevzusu Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 7:17 pm

yazarken bile gülüyorum hala:D:D
arkadaşlarla balığa çıkacağız.yem almaya gittik yemi aldım(araba da doblo) bagaja atim dedim malum kokmasın:) bagaj kapağını kapatamadım kapanmıyor napim. kanka da ordan sonra kapatırız deyince ellemedim.neyse eve gittik bişiler yedik balık kıyafetlerimizi giydik.benim kuzen de gelecek onu bekliyoruz beyfendi kız arkadaşının yanından ayrılamıyor:)sonunda biz buna kıyafet aldık arabada giysin.aldık kuzeni arkaya atla şu kıyafetleri giy dedim . bu atladı arkaya biz de o sırada tekel bayi arıyoduk malum sigara falan:)
bindik arabaya kanka gaza bi yüklendi o sırada ABİ DUR diye bi ses duydum arkamı döndüm bi baktım ki kuzen 20 metre geride bi yandan bize doğru koşuyo bi yandan da pantolonu giymeye çalışıyo... meğerse bizim akıllı bagaj kapağına yaslanmış sanki başka yer yokmuş gibi:):)görmeniz lazımdıSmileSmileSmile

Balık Mevzusu
1 sayfadaki 1 sayfası